O nas

Wyrażenie "Polska Jakość" nabiera nowego znaczenia - Wygodne Szpilki

Działalność Wygodne Szpilki .pl w branży obuwniczej rozpoczęliśmy w 2014 roku, na portalach aukcyjnych takich jak eBay oraz Amazon UK.

Przez kilka lat obecności na rynku konsekwentnie budowaliśmy pozycję butiku w UK oraz Niemczech gdzie polskie produkty cieszyły się dużą popularnością.

W 2017 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy w Polsce z butami damskimi ze skóry – Wygodne Szpilki, zdobywając kolejne doświadczenie. Cieszy nas fakt, że w naszym kraju coraz częściej docenia się produkty rodzime, wyprodukowane przez Polaków.

Sprawdź naszą ofertę: Sklep Wygodne Szpilki

Otwiera to przed nami spore możliwości i z nadzieją spoglądamy w przyszłość De’Luna Shoes.

Buty De'Luna Shoes na wygodneszpilki.pl

Dlaczego Wygodne Szpilki .pl

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane natychmiastowo, a oferowany towar stanowił synonim najwyższej jakości. Zespół wygodneszpilki.pl składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Stawiamy na profesjonalizm i skupiamy się na tym, w czym jesteśmy najlepsi – sprzedaży butów. W asortymencie znajdziesz jedne z najwygodniejszych czółenek na rynku.

Jesteśmy tu dla Ciebie

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z obsługą klienta Wygodne Szpilki poprzez adres e-mail: info@lunashoes.pl lub telefonicznie pod numerem +48 883 273 625.

Co mówią o nas nasze klientki

Dziękujemy za zaufanie i powierzone nam cele. Jesteśmy otwarcie na wszelkie sugestie i komentarze. Prosimy o kontakt na nasz adres mailowy bądź za pomocą formularza.

Mały i przejrzysty butik online. Fajny wybór szpilek, które są na prawdę dobrze wykonane. Nie mogłam uwierzyć, że pochodzą od polskiego producenta. Bardzo miła obsługa sklepu, pozdrawiam panią Magdę!

— Jagoda z Warszawy

Witam, chciałam podziękować, za wspaniałą obsługę i podkreślić, że wymiana szpilek na inne nigdy nie była prostsza. Sam fakt, że zamawiałam 5 par nie jest istotny 🙂 ale dziękuję za wytrwałość i skrupulatną obsługę w tym temacie. Pozdrawiam i dziękuję!

— Ania z Rabki Zdrój

Wygodne szpilki to super stronka i łatwa w obsłudze. Nie mogłam uwierzyć, że Wasze szpilki są takie wygodne. W mojej rodzinie w szpilkach od Was chodzi moja mama, siostra i bratowa! Dziękuje za przesłane rabaty, doceniam szybką wysyłkę i możliwość zwrotu gdy rozmiar mi nie odpowiadał. Czekam na powiększony asortyment, na pewno dokonam więcej zakupów na waszej stronie!

— Ewa z Kętrzyna

Szpilki to nasza pasja

Rok 2018 będzie dla nas przełomowy. Liczne wystawy i targi obuwnicze pozwolą nam trafić do jeszcze większej grupy odbiorców. Chcemy pokazać, jak wygodne mogą buty na obcasie!